Comfort Collection

Seria grzejników Comfort Collection to odpowiedź firmy Vasco na stale rosnące zapotrzebowanie na grzejniki dekoracyjne. Wielu klientów poszukujących grzejnika do nowego domu lub remontowanego mieszkania coraz częściej chce aby grzejnik nie był tylko standardowym grzejnikiem ale aby stał się on również ozdobnym elementem wystroju nowego wnętrza. Firma Vasco wyszła naprzeciw tym oczekiwaniom i dodatkowo zadbała o to aby inwestycja ta nie doprowadziła do ruiny przewidzianego na inwestycję budżetu.

Czerpanie wzorców z wieloletniego doświadczenia w produkcji cenionych na całym świecie grzejników zaowocowało stworzeniem grzejników, które łączą w sobie wysoką jakość surowców, nowoczesne wzornictwo i poziom cenowy dopasowany do szerokiego grona odbiorców. Jakość grzejników z serii Comfort Collection potwierdzona jest gwarancją na wszystkie grzejniki wynoszącą aż 10 lat.

Kolorystyka grzejników Vasco Comfort Collection

Grzejniki z tej serii dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych będących odpowiedzią na najczęściej wybierane przez klientów kolory grzejników, są to:

  • biały RAL 9016
  • antracytowy M301

Wyjątek stanowi grzejnik BB-EL, który dostępny jest tylko w kolorze białym.

Galeria zdjęć

Kontakt

captcha

© katalog grzejników Vasco - 2013 - 2022