Grzejnik Flat P Line to jeden z modeli grzejników konwektorowych z płaskim frontem firmy Vasco. Model wyróżnia się bardzo małą wysokością - tylko 20 cm. Grzejnik dostępny jest w kilku szerokościach dzięki czemu z łatwością można dobrać go do pomieszczenia tak aby zapewnić odpowiednią moc grzewczą. Dostępne długości (szerokości) w cm: 100, 120, 140, 160, 180, 200, 220, 240, 260 i 280.

Grzejnik dostępny jest w dwóch wersjach grubości:

Flat P Lint T22

Grzejnik wykonany z dwóch płyt i dwóch warstw konwektorów. Grubość grzejnika wynosi 102 mm – jest to grubość samego grzejnika bez zawiesi montażowych.

Grzejnik Flat P Line - rysunek techniczny
Grzejnik Flat P Line - rysunek techniczny

Flat P Lint T33

Grzejnik o większej mocy uzyskiwanej z aż trzech płyt grzewczych połączonych z trzema warstwami radiatorów. Głębokość grzejnika (jego grubość) wynosi 163 mm bez zawiesi ściennych.

Grzejnik Flat P Line T33 - rysunek techniczny
Grzejnik Flat P Line T33 - rysunek techniczny

Grzejnik wolno stojący

Flat P Line ma możliwość zamontowania go na dwa sposoby:

  • jako grzejnik montowany tradycyjnie na ścianie
  • jako grzejnik stojących na nóżkach

Zamawiając grzejnik należy dobrać do niego odpowiednie akcesoria montażowe, które ze względu na dostępne różne sposoby montażu nie są sprzedawane w komplecie z grzejnikiem. Nóżki teleskopowe dostępne są tylko w wersji białej. Wybierając grzejniki o szerokości do 1200 mm konieczne jest dokupienie zestawu dwóch nóżek a dla grzejników o większej szerokości potrzebne są 3 nóżki.

Kolorystyka grzejników

Grzejnik z serii Flat P Line produkowane są tylko w palecie kolorów Metallic Grey.

 

Do pobrania: cennik i katalog FLAT-P-LINE - VASCO