Primula to wolnostojący grzejnik pokojowy zaprojektowany przez markę Vasco, który idealnie odnajdzie się w nowoczesnych, minimalistycznych przestrzeniach. Jest dostępny w bardzo dużej liczbie rozmiarów, dzięki czemu nie tylko perfekcyjnie wpisze się w przestrzeń pod względem proporcji, ale także zapotrzebowania na ciepło.

Niski i nowoczesny

Grzejnik Primula ma ultranowoczesną, minimalistyczną formę o geometrycznym charakterze, która doskonale pasować będzie do industrialnych aranżacji, dużych przestrzeni i wnętrz, których właściciele cenią sobie surowe, modernistyczne wzornictwo i nietypowe rozwiązania konstrukcyjne. Primula zbudowana jest z prostopadłościennych kolektorów i płaskich rurek o przekroju 70 x 10 mm, pomiędzy którymi umieszczono stalowy konwektor. Zastosowanie stali w konstrukcji modelu zwiększa jego trwałość gwarantując, że będzie towarzyszyć Ci przez długie lata bezproblemowej pracy. Co ważne, Primula przeznaczona jest do montażu stojącego, odpowiednie konsole należy więc zamówić osobno, wybierając nóżki kolumnowe, teleskopowe lub naścienne zawiesia (odpowiednie do niektórych rozmiarów). Wszystkie elementy dostarczane są w wybranym kolorze grzejnika, który wykonany jest przy zastosowaniu spawania elektrycznego i szlifowany dla zniwelowania widoczności spoin. Jego powierzchnię pokryto zaś anaforetycznym podkładem oraz epoksydowo – poliestrową farbą proszkową. W standardowym wyposażeniu produktu znajduje się dekoracyjna kratka.

Primula – rodzaje:

  • P1: 70 mm wysokości,
  • P2: 140 mm wysokości,
  • P3: 210 mm wysokości,
  • P4: 280 mm wysokości.

​Primula – duża moc i wybór podłączeń

Przeznaczona do zasilania wodnego Primula oferuje dużą wydajność przez cały sezon grzewczy. Maksymalna temperatura jej pracy wynosi 120 stopni Celsjusza, a dopuszczalne ciśnienie robocze sięga 4 barów; możliwe jest także zamówienie wariantu z maksymalnym ciśnieniem do 10 barów. Każdy grzejnik może zostać zamówiony z dowolnymi przyłączami 1/2” i zostać podłączony od dołu, boku i po przekątnej.

Certyfikacja CE EN442-1: 2014.

Do pobrania: cennik i katalog PRIMULA - VASCO